طراحی موشن گرافی

موشن گرافی

Motion Graphics

برای ساخت یک موشن گرافی عالی عناصر زیادی وجود دارد ، از ترکیب عکس گرفته تا تکنیک های ویرایش و درجه بندی رنگ. یکی از عناصر اغلب نادیده گرفته شده ، گرافیک حرکت است. درست است که هرموشن گرافی به گرافیک احتیاج ندارد ، و همچنین صحیح است که گرافیک ضعیف می تواند کیفیت کلی یک فیلم را پایین بیاورد. اما ، گرافیک حرکت صحیح می تواند هنگام یکپارچه سازی صحیح نتیجه نهایی را بهبود بخشد.

این که آیا شما یک متخصص گرافیک حرکت هستید یا می دانید که همه چیز به عنوان یک آشفتگی گیج کننده است .

موشن گرافیک یک روش منحصر به فرد برای برقراری ارتباط با مخاطب است. بهترین ارتباطات تصویری با داستان پردازی حرکتی و صوتی ترکیب می شود تا مطلبی جذاب ایجاد شود و به برند ها کمک می کند داستان خود را به اشتراک بگذارند، به روش های مختلف به افراد برسند و پیام خود را در یک بسته قانع کننده ارائه دهند. (به همین دلیل موشن گرافی در ترکیب هر بازاریاب محتوا قرار دارد.)

 خوب ، اما گرافیک حرکت چیست؟

برخی از سردرگمی ها در مورد این نوع گرافیک وجود دارد. آیا آنها فیلم هستند؟ آیا کارتون هستند؟

در اصل ، یک گرافیک حرکتی است که اصطلاح صنعت ما برای فیلم متحرک است. آنها ممکن است انیمیشن های ۲ بعدی ، رندرهای سه بعدی یا GIFS باشند. موشن گرافیک ممکن است شامل جلوه های صوتی ، صدا یا جلوه های بصری باشد. موشن گرافیک همچنین ممکن است فناوری هایی مانند ویدیوی ۳۶۰ درجه ، واقعیت مجازی یا واقعیت افزوده را در خود جای دهند.

موشن گرافیک یک فرصت جالب برای بازاریابی و کشف گرافیک های حرکتی است و مهم نیست که به نیازکاری شما مرتبط باشد.

تولید و پخش تیزر های تبلیغاتی ، کلیپ و موشن گرافیک

تولید و پخش تیزر های تبلیغاتی ، کلیپ و موشن گرافیک

Production and distribution of promotional teasers Clip and Motion Graphics

با در اختیار داشتن تجهیزات و امکانات استودیویی صوتی ـ تصویری و تدوین در زمینه تهیه و تولید انواع تیزرهای تبلیغاتی، فیلم بلند و کوتاه و سریال، در قالب های رئال ، انیمیشن ، دو و سه بعدی ، تلفیقی و ترکیبی و جلوه های ویژه جزو افتخارات این مجموعه می باشد .

 

 

بیلبورد

رسانه های محیطی

Environmental media

 

تبلیغات محیطی تبلیغاتی است که در محیط عمومیعرضه میشود و بسترها و ابزارهای تبلیغاتی خاص خود را دارد.

بیلبورد و تبلیغاتی که در پرتابل ها ، بیلبوردهای خیابانی ،عرشه پل های عابر پیاده ، بدنه اتوبوسها، استرابورد ها ودیده میشود. این ابزارها و بسترها هر یک کارکرد خاص خود را دارد و با توجه به مکان مورد نظر مورد استفاده قرار میگیرد کانون آگهی و تبلیغات نقش باران با در اختیار داشتن بانک اطلاعاتی مفید از مکان بیلبوردها ـ پرتابل ها ـ عرشه پل های عابر پیاده وکلیه رسانه های محیطی شهر تهران و در صورت نیاز سراسر کشورآمادگی ارائه خدمات با ارائه مشاوره مناسب دراین زمینه به مشتریان عزیز می باشد.

 

SEO سئو چیست ؟

 SEO  سئو چیست ؟

SEO به عنوان یک استراتژی بازاریابی اینترنتی ، نحوه عملکرد موتورهای جستجو را بررسی می کند ، الگوریتم های برنامه ریزی شده توسط رایانه ای که رفتار موتور جستجو را دیکته می کنند ، آنچه افراد جستجو می کنند ، اصطلاحات جستجوی واقعی یا کلمات کلیدی تایپ شده در موتورهای جستجو و اینکه کدام موتورهای جستجو توسط مخاطبان هدفمند خود ترجیح می یابد SEO انجام می شودکه بازدیدکنندگان را میتوان به مشتری تبدیل کرد.

SEO  سئو را میتوان اینگونه نیز تعبیر کرد،بخشی ازبازاریابی اینترنتی است که بوسیله بهینه سازی موتور جستجوی کلی و محلی ، بازاریابی از طریق رسانه های اجتماعی، بازاریابی ایمیلی، بازاریابی ارجاعی، بازاریابی محتوا، تبلیغات بومی سئو با بهینه سازی موتور جستجو محلی تفاوت دارد زیرا دومی در بهینه سازی حضور آنلاین یک شغل متمرکز است به گونه ای که وقتی کاربر وارد جستجوی محلی برای محصولات یا خدمات خود می شود ، صفحات وب آن توسط موتورهای جستجو نمایش داده می شود. در عوض ، اولی بیشتر به جستجوهای ملی یا بین المللی متمرکز است.

پیش نهاد و کارهایی که میتواند سایت شما را بهینه یا SEO کند .

بازاریابی موتور جستجو، پرداخت برای هر کلیک، تجزیه و تحلیل جستجو ها، تجزیه و تحلیل وب سایت های رقیب

تبلیغات، تبلیغات متنی، هدفگذاری رفتاری، بازاریابی وابسته، تبلیغات موبایل ، مدیریت شبکه های اجتماعی میباشد.

بهینه سازی موتور جستجو (SEO) فرایند افزایش کیفیت و کمیت ترافیک وب سایت با افزایش دید وب سایت یا صفحه وب برای کاربران یک موتور جستجوگر وب است.

SEO ممکن است انواع مختلف جستجو ، از جمله جستجوی تصویر، جستجوی ویدیو ، جستجوی دانشگاهی را هدف قرار دهد.

بهینه سازی یک وب سایت ممکن است مستلزم ویرایش محتوای آن ، افزودن محتوا ، و تغییر HTML و کدگذاری مرتبط با آن باشد تا هر دو ارتباط آن با کلمات کلیدی خاص را افزایش داده و موانع فعالیت نمایه سازی موتورهای جستجو مانند Google ، Yahoo و غیره را حذف کند. افزایش تعداد بک لینک ها یا پیوندهای ورودی ، یک تاکتیک دیگر SEO است.

اهمیت انتخاب رنگ در بازاریابی

مردم نسبت به رنگ‌های متفاوت، واکنش‌های متفاوتی نشان می‌دهند و اگر شما بدانید که هر رنگی چه تاثیری در ذهن مخاطبانتان می‌گذارد، می‌توانید راحت‌تر مخاطب مورد نظراتان را تحت تاثیر قرار بدهید. برای نمونه رنگ بنفش، از پایداری رنگ آبی و انرژی رنگ قرمز بهره می‌برد و در این رنگ، صفاتی چون تجمل، نجابت، بلند همتی و قدرتمندی خودنمایی می‌کنند. پس از مطالعه این اینفوگرافیک، با اهمیت بودن انتخاب رنگ در بازاریابی برای شما بدیهی خواهد شد.