مدیریت شبکه های اجتماعی در نقش باران

SOCIAL MEDIA MARKETING

برای کسب و کارتون چقدربه شبکه های اجتماعی فکر کرده و به اون عمل کردید ؟

اگر می خواهید هرچه سریع تر به هدف والای کسب و کار خود نزدیک شوید، مدیریت شبکه های اجتماعی خود را جدی بگیرید. در ابتدا همه ما از بازدید تبلیغات اطرافیان به سادگی چشم پوشی می کنیم اما زمانی که آشنایان برندی را معرفی می کنند. کنجکاوانه آن را دنبال می کنیم و در نهایت خریدهای خود را با اطمینان خاطر از آن جا انجام می دهیم. قدرت بازاریابی و تبلیغات از طریق ارتباط مستقیم کاربران کاملا رایج و منطقی است.

امروزه مردم صفحات وب سایت ها و پیج های اینستاگرام را بررسی می نمایند و کالای مورد نظر خود را با کالای مشابه دیگر مقایسه می کنند. کالایی را با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت می یابند و بدون هیچ تردیدی، رها از ترافیک خیابان های مرکز خرید و بدون هیچ اتلاف زمانی کالا را تهیه می کنند. همانطور که می دانید، مدیریت شبکه های اجتماعی رقابت را درمیان مدیران کسب و کار چندین برابر کرده است و در این میان ما سهولت شناخت و دغدغه بهترین ماندن را مدیون مدیریت شبکه های اجتماعی هستیم که تکنولوژی و دنیای دیجیتال را بهبود بخشیده.

مدیریت  و تولید محتوی در شبکه‌های اجتماعی نظیر اینستاگرام، تلگرام، لینکدین، توییتر، مسیری کم هزینه برای رشد سریع معرفی یک برند در بازار است. این ابزار های ارتباطی درصورت اجرای صحیح، می‌تواند یک برند را به اوج قله موفقیت در رسانه ها برساند. و همینطور بلعکس اگر به درستی اجرا نشود، چهره آن را برای همیشه مخدوش خواهد کرد.

درواقع بازاریابی و مدیریت شبکه‌های اجتماعی، ترکیبی از هنر شناخت موج بازاردیجیتال و تسلط برابزاری به نام رسانه است که شما با تسلط بر رسانه و تلفیق خلاقیت با تحلیل روندهای اجتماعی، می‌توانید پیام برند خود را به بهترین شکل به جامعه هدف خود ارسال کنید.

استراتژی شبکه های اجتماعی

با اهدف سازمان شما شروع شده و با تعریف شاخص‌های اندازه‌گیری ادامه پیدا می‌کند ،محتوای تولید شده و زمان‌بندی انتشار آن باید نگاه به افزایش تعامل با مشتریان باشد. استفاده از نرم افزارهای تخصصی برای آنالیز صفحات از نظر بازخورد و شناخت کابران و اصلاح برحسب علایق و نیاز کاربراندر این میان به ما کمک میکند تا به اهداف خود نزدیکتر شویم.

تولید محتوی

کانون آگهی و تبلیغات نقش باران با توجه به استراتژی تعیین شده، برای بیشترین تاثیرگذاری بر مخاطب شما محتوای مناسبی تولید می‌کنیم. محتوا، مهمترین عامل موفقیت شبکه اجتماعی است. اگر محتوای تولید شده منطبق بر نیاز کاربران نباشد، آن‌ها به زودی صفحه اینستاگرام یا گروه تلگرامی شما را ترک خواهند کرد.

پشتیبانی، مهندسی و زمانبندی اجرا

همه فعالیتهای بازاریابی محتوای شما را در یک تقویم تنظیم می کنیم و برای به حداکثر رساندن نتیجه کاربهترین زمان درج پست را انتخاب کرده و بر اساس جدول زمانی که از قبل تهیه شده، محتوا را اینستاگرام، تلگرام، لینکدین ، فیسبوک و توییتر شمامنتشر خواهیم کرد. ما می‌دانیم کاربر و مخاطب شما، چه بازه زمانی را در شبکه های اجتماعی سپری می‌کند. بنابراین در زمان مناسب پیام برند شما را در غالب محتوای خوب در معرض دید وی قرار خواهیم داد.

برای بیشترین تعامل با کاربران، به سوالات و نظرات آنها پاسخ می‌دهیم و حس زنده بودن و پویایی را به آن‌ها منتقل می‌کنیم.

گروه رسانه ها و شبکه های اجتماعی کانون نقش باران، گزارشی هفتگی و حتی در صورت نیاز روزانه از وضعیت شبکه‌های اجتماعی شما ارائه کرده و شاخص‌ها را اندازه گیری می‌کند. تحلیل این گزارش کمک زیادی به درک فرصت‌ها و تهدیدها می‌کند. و تصمیم گیری مدیران را راحت تر خواهد کرد .

بررسی تمامی ایده های خارق العاده که تحولی چشم گیر در سئو سایت صورت گیرد و در سایت کسب و کار ترافیک کاربران ایجاد شود.

 

این مطلب توسط ابراهیم غلامی گردآوری وبه نگارش درآمده