موشن گرافی

Motion Graphics

برای ساخت یک موشن گرافی عالی عناصر زیادی وجود دارد ، از ترکیب عکس گرفته تا تکنیک های ویرایش و درجه بندی رنگ. یکی از عناصر اغلب نادیده گرفته شده ، گرافیک حرکت است. درست است که هرموشن گرافی به گرافیک احتیاج ندارد ، و همچنین صحیح است که گرافیک ضعیف می تواند کیفیت کلی یک فیلم را پایین بیاورد. اما ، گرافیک حرکت صحیح می تواند هنگام یکپارچه سازی صحیح نتیجه نهایی را بهبود بخشد.
این که آیا شما یک متخصص گرافیک حرکت هستید یا می دانید که همه چیز به عنوان یک آشفتگی گیج کننده است .
موشن گرافیک یک روش منحصر به فرد برای برقراری ارتباط با مخاطب است. بهترین ارتباطات تصویری با داستان پردازی حرکتی و صوتی ترکیب می شود تا مطلبی جذاب ایجاد شود و به برند ها کمک می کند داستان خود را به اشتراک بگذارند، به روش های مختلف به افراد برسند و پیام خود را در یک بسته قانع کننده ارائه دهند. (به همین دلیل موشن گرافی در ترکیب هر بازاریاب محتوا قرار دارد.)

خوب ، اما گرافیک حرکت چیست؟

برخی از سردرگمی ها در مورد این نوع گرافیک وجود دارد. آیا آنها فیلم هستند؟ آیا کارتون هستند؟
در اصل ، یک گرافیک حرکتی است که اصطلاح صنعت ما برای فیلم متحرک است. آنها ممکن است انیمیشن های ۲ بعدی ، رندرهای سه بعدی یا GIFS باشند. موشن گرافیک ممکن است شامل جلوه های صوتی ، صدا یا جلوه های بصری باشد. موشن گرافیک همچنین ممکن است فناوری هایی مانند ویدیوی ۳۶۰ درجه ، واقعیت مجازی یا واقعیت افزوده را در خود جای دهند.
موشن گرافیک یک فرصت جالب برای بازاریابی و کشف گرافیک های حرکتی است و مهم نیست که به نیازکاری شما مرتبط باشد.