طراحی وب سایت

امروزه پیشرفت فن آوری و بالارفتن سطح زندگی در جوامع بشری باعث افزایش سرسام آورسرعت انتقال اطلاعات،پیچیده شدن روابط تجاری وفشردگی غیر قابل تصوررقابت در سیستم تجارت جهانی شده است ،در این میان آنهایی موفق ترند که از امکانات بوجودآمده، بیشترین وبهترین استفاده راببرند. از اینرو حضوردردنیای وب با داشتن یک وب سایت اختصاصی زیبا  شبکه های اجتماعی به روز و مخاطب پسند و ارائه خدمات الکترونیکی برای کلیه سازمانها ، شرکتها و بنگاه های اقتصادی امری لازم و بدیهی می باشد.

ما با دراختیار داشتن تیم طراحی گرافیک و برنامه نویسی آمادگی طراحی وب سایت و برنامه نویسی، تولید محصولات چند رسانه ای ، مدیریت اینستاگرام ، مدیریت تلگرام ، مدیریت فیس بوک ، مدیریت لینکدین و بروز رسانی آنها با دانش روز را دارا می باشیم .

برنامه زمان بندی و تعرفه های طراحی اختصاصی سایت ـ با برنامه نویسی اختصاصی

ردیف عنوان مدت زمان قیمت(تومان) توضیحات
۰ برنامه ریزی مقدماتی وب(تحلیل نیازمندی ها، ساختار وب سایت، ساختار محتوا) ۴ روز ۶۰۰ هزار برنامه ریزی مقدماتی طراحی وب سایت شامل تحلیل نیازمندی های کارفرما و بازار هدف وب سایت،استراتژی توسعه وب سایت، ساختار وب سایت،ساختار محتوای سایت ،ساختار صفحات مختلف وب سایت .
۱ طراحی گرافیک قالب وب سایت ۷ روز ۱ میلیون سه طرح گرافیکی اختصاصی برای قالب اصلی وب سایت بر اساس نیازمندی های کارفرما و معیار های سادگی استفاده (کاربر پسندی)و زیبایی وب سایت،توسط یک گرافیست حرفه ای طراحی      می شود تا یکی از آن ها توسط کارفرما انتخاب گردد. افکت ها و ویژگی های پویای صفحات وب سایت در این مرحله تا حدود زیادی مشخص میشوند. همچنین طراح گرافیست بر حسن اجرای طرح وب سایت نظارت میکند.
۲ پیاده سازی قالب وب سایت و راه اندازی کامل وب سایت در آدرس واقعی ۱۵ روز ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار طرح گرافیکی انتخاب شده توسط کارفرما به صورت یک وب سایت واقعی پیاده سازی شده و کارفرما قادر خواهد بود وب سایت مورد نظر در فضا و آدرس واقعی آن را ه اندازی شده و به طور کامل پیکر بندی می گردد و همچنین محتوای اولیه وب سایت یک بار در وب سایت موردنظر وارد می گردد (حداکثر ۱۵ صفحه متنی و تصویری معمولی،برای مطالب وصفحات بیشتریااختصاصی،به موارد ۵ و ۱۱ مراجعه نمایید)
۳ طراحی تصاویر اسلایدشوی وب سایت هر اسلاید ۴۰ هزار اسلاید شو(slide show) معمولا در صفحه اصلی وب سایت نمایش داده می شود و حاوی چندین تصویر متحرک می باشد.
۴ سازگار کردن وب سایت با موبایل ۷ روز یک میلیون وب سایت مورد نظر با صفحات نمایش موبایل ها و گوشی های هوشمند سازگار می گردد که به آن طراحی انطباق پذیر(Responsive Design) می گویند.
۵ طراحی صفحات اختصاصی هر صفحه از ۶۰-۳۰۰ هزار صفحات اختصاصی وب سایت بر خلاف صفحات معمولی متنی و تصویری، ساختار نسبتا پیچیده ای دارند،مثلا حاوی جداول با بلوک های افقی و عمودی متعدد برای محتوا با طرح خاص می باشند.
۶ وب سایت چند زبانه هر زبان ۶۰۰ هزار باتوجه به مدت زمان لازم طراحی به ازای هر زبان که به وب سایت مورد نظر اضافه می شود به هزینه ساخت وب سایت اضافه می شود.
۷ سیستم مدیریت محتوا آماده رایگان وب سایت مورد نظر از سیستم مدیریت محتوای معتبر و نیرومند و قابلیت های مربوط به ثبت نام و مدیریت حساب توسط کاربران برخوردار می باشد،پس کارفرما در صورت یادگیری و آشنایی با سیستم مدیریت محتوا،قادربروز رسانی و مدیریت محتوای وب سایت خواهد بود.
۸ فضای میزبانی وب

(Host)

        ۳ ساله در پایین این صفحه برای شرح شرایط و قیمت فضای میزبانی وب،به جدول پایین همین صفحه مراجعه نمایید.
۹ پشتیبانی فنی وب سایت نامحدود رایگان مسئولیت هرگونه ایراد و اشکال فنی در قالب وب سایت به عهده ما می باشد و در هر زمان به طور رایگان رفع خواهد شد.
۱۰ آموزش سیستم مدیریت محتوا دو جلسه اول رایگان

جلسه ای

هر جلسه ۶۰ هزار نحوه به روز رسانی و مدیریت محتوای وب سایت به کارفرما در جلسات خصوصی در محل شرکت ویاکارفرما،آموزش داده میشود.
۱۱ خدمات نگهداری و بروز رسانی وب سایت ماهانه قیمت ها در پایین جدول هزینه های نگهداری و بروز رسانی وب سایت برای حجم های مختلف در پایین این جدول آمده است.
۱۲ بهینه سازی وب سایت برای موتور های جستجو

(seo)

به شرط حصول نتیجه توافقی افزایش رتبه سایت در موتور های جستجو مانند Google
۱۳ گالری تصاویر(عکس ها) ۲ روز ۳۰۰ هزار قابلیت های عمومی برای ایجاد و مدیریت گالری تصاویر (عکس ها) در وب سایت و ایجاد یک یا دو گالری نمونه
۱۴ قابلیت های عمومی تجارت الکترونیک ۱۲ روز یک میلیون و ۸۰۰ هزار قابلیت های عمومی تجارت الکترونیک شامل کاتالوگ آنلاین محصولات،سبد خرید،سفارشات و پرداخت های آنلاین می باشد.
۱۵ قابلیت مدیریت فایل ها و دانلود ها ۳ روز ۴۵۰ هزار قابلیت های عمومی برای مدیریت فایل ها و دانلود ها در وب سایت و ایجاد یک یا دو صفحه نمونه برای نمایش فایل های دانلود
۱۶ قابلیت های اختصاصی

وب سایت

توافقی بعضی از قابلیت های اختصاصی وب سایت،ممکن است مستلزم برنامه نویسی اختصاصی باشد که هزینه های آن به حجم کار مورد نیاز بستگی خواهد داشت،ولی بسیاری از قابلیت های اختصاصی وب سایت را می توان با به کار گیری قطعات نرم افزاری از پیش ساخته شده فراهم نمود که در این موارد، فقط هزینه های تحقیق، مشاوره، خرید، نصب و پیکر بندی نرم افزار از کارفرما دریافت خواهد شد.

خدمات نگهداری و بروز رسانی وب سایت:

این خدمات شامل به روز رسانی محتوای وب سایت مطابق با خواست و نظر کارفرما،  برنامه ریزی و طراحی فرآیند بهینه سازی وب سایت مانند اجرای بهینه سازی سرعت و ساختار صفحات و محتوای وب سایت و تهیه backup از محتوای وب سایت می باشد تا به دلیل حوادث مختلف، اطلاعات وب سایت کارفرما از بین نرفته و حفظ داده های وب سایت کارفرما تضمین گردد.مشخصات و قیمت حجم های مختلف نگهداری و بروز رسانی وب سایت، در زیر آمده است.

حجم خیلی کم(تا ۷ ساعت در ماه):                 ۱۰۰ هزار تومان در ماه

حجم کم(۸ تا ۲۰ ساعت در ماه): ۳۰۰ هزار تومان در ماه

حجم متوسط (۲۱ تا ۵۰ ساعت در ماه):               ۷۵۰ هزار تومات در ماه

حجم زیاد (۵۱ تا ۱۰۰ ساعت در ماه): یک میلیون و ۶۰۰ هزار تومان در ماه

حجم خیلی زیاد(بیش از ۱۰۰ ساعت در ماه): سه میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در ماه

 

شرایط مالی و تسویه حساب ؛

طبق روال معمول،پیش پرداخت برای شروع پروژه طراحی،ساخت و راه اندازی وب سایت،۵۰ درصد مبلغ کل پروژه ها می باشد و تسویه حساب پروژه یعنی ۵۰ درصد ما بقی مبلغ پروژه،بعد از اتمام کامل ساخت وب سایت و درست قبل از انتقال وب سایت توسط کارفرما به فضای میزبانی وب یا هاست تهیه شده برای کارفرما به منظور قابل مشاهده شدن آن، (مثلا karfarma.com) دریافت خواهد شد. در صورتی که خریداری فضای میزبانی وب (هاست) به عهده ما باشد قبل از انتقال وب سایت به دامنه کارفرما،علاوه بر ۵۰ درصد مابقی مبلغ پروژه،مبلغ خرید هاست نیز از کارفرما دریافت خواهد شد،در صورتی که کارفرما بخواهد کل مبلغ پروژه را قبل از شروع کار،پرداخت نماید،از ۱۰ درصد تخفیف برخوردار خواهد شد،توجه داشته باشید که پس از حدود ۱۰ روز بعد از انتخاب طرح گرافیکی وب سایت توسط کارفرما ، طراح وب سایت قادر خواهد بود که پیشرفت کارساخت وب سایت را در یک آدرس وب موقت به اطلاع کارفرما برساند .